dantys

Pastaraisiais metais vis girdime ką nors kalbant apie estetinę odontologiją. Estetinės odontologijos klinika turėtų būti su patvariomis durimis, mat jos vis varstomos – lankytojų daug. Apskritai odontologija domina daug žmonių, norinčių, kad dantys būtų sveiki bei gražūs.

Grožis ir gera savijauta

Žinote, kas įdomiausia? Ogi tai, kad grožis nėra tik grožis. Tai kartu ir sveikata. Juk iš pirmo žvilgsnio net nesimato, kad koks galinis dantis aplūžinėjęs. Tačiau tikėtina, kad toje vietoje reikia ką nors daryti, reikia gydyti arba tą dantį traukti. Tiesa, teigiama, kad traukimas būtinas, kai nebėra kitų galimybių (kai danties būklė tokia, kad nepavyktų išgydyti). Jeigu yra pūlinys, jeigu atsiradę dar kokių nors problemų, tuomet būtų keista tikinti, kad pas gydytoją vykstama estetiniais sumetimais. Pirmiausia odontologija skirta sveikatai, o tada kalbama apie grožį. Svarbiausia, kad šių laikų odontologijoje viskas suderinama. Jeigu užrašas skelbia, kad tai estetinės odontologijos klinika, joje veikiausiai kreipiamas dėmesys ne tik į estetiką.

Pacientams gera žinia: jeigu aktuali viena ar kita paslauga, informacijos pasisemti pavyksta internete. Jeigu internetas būtų žmogus, tikriausiai pasakytume jam „ačiū“, kadangi odontologijos klinikos linkusios pateikti paslaugas savo tinklalapiuose. Taip interesantams nereikia brautis per miesto kamščius vien tam, kad užduotų keletą klausimų.

Kadangi grožis ir gera savijauta yra susiję, o naudojantis internetu galima sutvarkyti daugiau reikalų, tai estetinės odontologijos klinika ir visos joje atliekamos procedūros tarsi priartėja prie paciento, aplinka tampa palankesnė sveikatai ir dailiai išvaizdai palaikyti.

Šiuolaikinėje visuomenėje įsivyrauja požiūris, kad protingas žmogus rūpinasi išvaizda. Tai nėra tik tuščios šnekos. Ilgainiui pastebėta, kad apsileidimas nėra nei dorybė, nei sektinas pavyzdys. Aišku, galima diskutuoti, kada tai sveikas rūpinimasis savimi, o kada jau dirbtinumas ir pernelyg didelius išsičiustymas (šis žaismingas žodis reiškia puošimąsi, dailinimą).

Apibendrinkime. Grožis ir sveikata eina greta, o tai kartu reiškia ir gerą savijautą. Odontologijos klinikų teikiamos paslaugos – tai ne tik šypsenos atkūrimas, bet ir daug daugiau. Tai visapusiškai reikšmingos procedūros, skirtos kiekvieno iš mūsų gerovei.